SPF
Frequently Asked Questions

Gdzie znaleźć produkty i promocje CeraVe

 • Większość produktów CeraVe jest niekomedogenna, więc nie zatyka porów i nie powoduje trądziku. Więcej informacji można znaleźć na etykiecie lub stronie produktu. Wszystkie produkty CeraVe są bezzapachowe i niedrażniące.

 • Technologia InVisibleZincTM wykorzystuje rewolucyjny, naturalnie pozyskiwany, mikrodrobny tlenek cynku, aby zapewnić wyjątkowe suche, przejrzyste powłoki na skórze, w porównaniu do zwykłego cynku, który mógłby powodować powstanie bardzo gęstego produktu, który nie wchłaniałby się dobrze. Eleganckie, lekkie, bezolejowe mleczka do opalania CeraVe łatwo się rozprowadzają i zapewniają ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych UVA i UVB o szerokim spektrum. .

 • Naszą misją, opracowaną wspólnie z dermatologami, jest dostarczanie zaawansowanych produktów do pielęgnacji skóry, które robią więcej niż tylko nawilżają jej powierzchnię. CeraVe jest pierwszą i jedyną marką oferującą pełną linię produktów do pielęgnacji skóry, które zawierają wyjątkowe połączenie trzech naukowo zidentyfikowanych niezbędnych ceramidów. Produkty CeraVe wnikają w powierzchnię skóry, dostarczają jej wilgoci i zatrzymują ją, zapewniając prawdziwie długotrwałe rezultaty i piękny, zdrowy wygląd skóry. Przeczytaj pełną historię CeraVe kliknij tutaj

 • Tak. Produkty przeciwsłoneczne z dwutlenkiem tytanu mogą być stosowane na twarz i ciało, aby pomóc chronić skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniowaniem UV. Powinny być stosowane zgodnie z zaleceniami wraz z innymi środkami ochrony przeciwsłonecznej.

 • Opatentowana technologia Multivesicular Emulsion (MVE) zastosowana w produktach CeraVe uwalnia kluczowe składniki powoli w czasie, pozwalając im wchłonąć się w skórę, aby ją nawilżyć i odżywić, a także pomóc w naprawie, odbudowie i utrzymaniu naturalnej bariery ochronnej skóry. Oznacza to, że produkty CeraVe działają, pomagając przywrócić i utrzymać naturalną funkcję ochronną bariery skórnej jeszcze długo po ich zastosowaniu, aż do 24 godzin po aplikacji.

 • Produkty CeraVe są niedrażniące i bezzapachowe. Większość z nich jest również niekomedogenna. Jeśli jesteś wrażliwy na jakiś składnik lub masz jakiekolwiek inne obawy, sugerujemy, abyś skonsultował się z dermatologiem.

 • Nie, produkty CeraVe nie są testowane na zwierzętach.

Nauka o pielęgnacji skóry

 • Bezzapachowy oznacza, że dany produkt nie zawiera absolutnie żadnych substancji zapachowych. Większość dermatologów zaleca stosowanie produktów bezzapachowych, ponieważ substancje zapachowe mogą powodować podrażnienia skóry wrażliwej. Produkt oznaczony jako "bezzapachowy" może zawierać subtelne, maskujące substancje zapachowe.

 • Niedobór ceramidów może przyczynić się do codziennej suchości skóry lub, w najcięższych przypadkach, do chorób skóry, takich jak łuszczyca i egzema.

 • Bariera skórna to najbardziej zewnętrzna warstwa skóry. Składa się w 50% z ceramidów, w 25% z cholesterolu i w 10-25% z kwasów tłuszczowych. Z biegiem czasu, wyczerpanie ceramidów może spowodować utratę wilgoci, suchość i pękanie skóry i/lub stany zapalne i podrażnienia spowodowane alergenami i toksynami na barierze skórnej.

 • W przeciwieństwie do chemicznych filtrów przeciwsłonecznych, które absorbują promienie słoneczne, w pełni fizyczne filtry przeciwsłoneczne działają na powierzchni skóry, aby odbijać promienie UV. Ponadto, fizyczne filtry przeciwsłoneczne są dobrym rozwiązaniem dla osób o wrażliwej skórze, ponieważ wiążą się z mniejszymi podrażnieniami niż chemiczne filtry przeciwsłoneczne. Jednak większość fizycznych filtrów przeciwsłonecznych jest nietrwała i niełatwo się wchłania. W pełni lecznicze kremy do opalania CeraVe zawierają technologię InVisibleZincTM, która pomaga zapewnić estetyczne, lekkie, suche i przejrzyste nawilżenie skóry. Zobacz naszą pełną linię filtrów przeciwsłonecznych tutaj.

 • Skóra naturalnie zawiera ceramidy, które pomagają utrzymać wilgoć, zapobiegają przedostawaniu się czynników drażniących i naprawiają barierę skórną. Z upływem czasu, ceramidy ulegają wyczerpaniu, co prowadzi do wysuszenia, zmatowienia, podrażnienia lub popękania skóry. Właściwa równowaga ceramidów jest niezbędna dla optymalnego funkcjonowania bariery skórnej oraz pięknej, zdrowo wyglądającej skóry. Dowiedz się więcej o ceramidach

Gdzie znaleźć produkty i promocje CeraVe

 • Tak, aby wydrukować kupon, kliknij tutaj. Od czasu do czasu zamieszczamy również kupony w niedzielnych gazetach. Pamiętaj, aby "LIKE" nas na Facebooku ( www.facebook.com/cerave) i śledzić nas na Twitterze ( @ceraveskin), aby dowiedzieć się o najnowszych produktach i promocjach CeraVe.

 • Mocznik może być stosowany na ciało i jest szczególnie pomocny w zmiękczaniu i nawilżaniu grubej, szorstkiej lub zrogowaciałej skóry na stopach, kolanach i łokciach.

 • Tak, wybrane produkty CeraVe są dostępne w różnych rozmiarach, w tym w wygodnych rozmiarach podróżnych o pojemności 3 uncji lub mniejszej. CeraVe Hydrating Cleanser, CeraVe Foaming Facial Cleanser i CeraVe Moisturizing Lotion są sprzedawane w butelkach o pojemności 3 uncji (dostępne również w większych rozmiarach). Krem nawilżający CeraVe jest dostępny w tubce o pojemności 1,89 uncji (dostępny również w większych rozmiarach).

 • Produkty CeraVe można kupić w większości głównych punktów sprzedaży detalicznej, w tym CVS, Walgreens, Walmart, Target i sklepach spożywczych lub online (Amazon, drugstore.com, itp.). Aby skorzystać z lokalizatora sklepów CeraVe lub wyszukać według kodu pocztowego i łatwo znaleźć sprzedawcę w pobliżu, proszę kliknąć tutaj.

 • Pytaliście, a my słuchaliśmy! Z przyjemnością dzielimy się, że krem CeraVe z pompką jest już dostępny. Ponadto, kilka produktów CeraVe w formie emulsji ma już pompkę.

Wsparcie lekarza

 • Kwas salicylowy pomaga złuszczać skórę poprzez rozluźnienie "spoiwa", który utrzymuje komórki skóry razem. Wspomagając ich naturalne usuwanie, kwas salicylowy pomaga pozbyć się martwych komórek skóry, aby odsłonić świeżą, zdrowo wyglądającą skórę. To lekkie złuszczanie może również pomóc w zapobieganiu zatykania porów przez martwe komórki skóry, co może pomóc w minimalizacji trądziku. Przy pewnych poziomach kwas salicylowy pomaga również poprawić objawy łuszczycy poprzez zmniejszenie łuszczenia i pomaga zapobiegać ich nawrotom.

 • Niedobór ceramidów może przyczynić się do codziennej suchości skóry lub, w najcięższych przypadkach, do chorób skóry, takich jak łuszczyca i egzema.

Message
Download Chrome