SPF

Niacynamid, znany również jako witamina B3, odgrywa ważną rolę w łagodzeniu i pomaganiu w odbudowie bariery skórnej. Niacynamid, w kontekście bariery ochronnej skóry, został po raz pierwszy zbadany w 1976 roku i od tego czasu stał się popularnym składnikiem kosmetycznym w produktach do pielęgnacji skóry z trądzikiem, atopowym zapaleniem skóry, trądzikiem różowatym i przebarwieniami skóry.

Ważne rzeczy, które należy wiedzieć o niacynamidzie

  • Niacynamid można znaleźć w wielu produktach do pielęgnacji skóry, w tym w preparatach oczyszczających, lotionach i kremach. Wystarczy stosować te produkty zgodnie z zaleceniami. Łagodny charakter niacynamidu sprawia, że jest on odpowiedni dla preparatów przeznaczonych do skóry wrażliwej.

  • Niacynamid może pomóc w ukojeniu skóry i udowodniono, że ma również zdolności antyoksydacyjne. Ponadto jest on często stosowany w preparatach stworzonych w celu poprawy wyglądu przebarwień skóry i innych widocznych oznak uszkodzenia środowiska.

  • Niacynamid znajduje się w wielu produktach do pielęgnacji skóry, takich jak środki czyszczące, mleczka lub kremy do twarzy i ciała.

  • Niacynamid ma wiele zalet, co czyni go idealnym składnikiem łagodzącym suchą i swędzącą skórę twarzy i ciała.

  • Formuły z łagodzącym niacynamidem mogą być odpowiednie dla większości typów skóry, w tym dla tych z cerą wrażliwą i trądzikową. Niacynamid nie jest produkowany naturalnie przez organizm, więc aby uzyskać korzyści płynące z niacynamidu, należy wybierać produkty do pielęgnacji skóry opracowane specjalnie pod kątem zawartości niacynamidu.

Message
Download Chrome