Historia CeraVe

Ceramide Chemical Structure 

CeraVe opracowane we współpracy z dermatologami

 W 2005 roku wybrany zespół dermatologów doszedł do wniosku, że zdrowa bariera ochronna skóry zapobiega wybranym jej problemom a  zastosowanie ceramidów może mieć kluczowe znaczenie dla przywrócenia optymalnego funkcjonowania naturalnej bariery ochronnej skóry. W badaniach zidentyfikowano mieszaninę ceramidów identycznych z występującymi w ludzkiej skórze, na którą składały się ceramidy 1, 3 i 6-II. To unikatowe połączenie ceramidów wspiera odbudowę warstwy ochronnej skóry, aby przywrócić jej kluczowe funkcje.

Technologia CeraVe

Aby możliwie najlepiej wykorzystać to naukowe odkrycie, tak dobrane ceramidy połączono z technologią MultiVesicular Emulsion (MVE). Technologia MVE umożliwia uwalnianie składników aktywnych w czasie, w tym niezbędnych ceramidów, kwasów tłuszczowych i fitosfingozyny w sposób skuteczny i dobrze kontrolowany, dzięki czemu skóra pozostaje nawilżona na dłużej.

MVE® Delivery Technology
CeraVe Is Born

Narodziny CeraVe

Dzięki połączeniu 3 kluczowych ceramidów oraz technologii MVE powstały trzy pierwsze produkty CeraVe:

Nawilżający Balsam,

Nawilżająca Emulsja

Nawilżająca Emulsja do Mycia

CeraVe dzisiaj

Produkty CeraVe to sprawdzone, łatwo dostępne oraz polecane przez dermatologów rozwiązanie, które pomaga odpowiednio nawilżyć skórę i przywrócić jej naturalną barierę ochronną. Zarówno dermatolodzy, jak i pacjenci dostrzegają różnicę, której źródłem jest CeraVe, dlatego rekomendują tę markę z takim przekonaniem. 

CeraVe Today